top of page

Hakkımızda

Biz 24 Saatte İş Ailesiyiz. Teknolojinin gücüne inanan, ama insanı her zaman işinin kalbine koyan genç bir ekibiz, işte tam da bu sebeple işimizin kalbi sizsiniz!
Yola çıkarken dedik ki bu kadar genç nüfusun olduğu ve istihdam konusunun sorunların merkezinde bulunduğu bir yerde neyi değiştirebiliriz? Üniversiteden yeni mezun olmuş kariyerinin başındaki Aslı, okurken çalışmak isteyen Mert, her gün 4 vesaitle işe gidip gelen Gamze’nin doğru iş ile buluşmasını, caddenin sonundaki kafeyi işleten, yeni elemanını arayan Mehmet ile anında karşılaşmasını nasıl sağlarız? Sorunun cevabı basit: yeni dünyaya, değişen zaman ve koşullara uygun yeni bir mobil çözüm ile.
24 Saatte İş ile mobil teknolojiyi merkezine alan, yüksek sirkülasyon olan sektörlere hizmet eden, hızlı, pratik, güne en uygun çözümü yarattık. İş arayan adaya başvurusundan sonra, 24 Saat içerisinde mutlaka cevap alacağının sözünü verdik.
Eleman arayan, ilan vermek isteyen şirketlere ise başvuru yığınlarının arasında kaybolmamaları, iş arayan adaylara anında ulaşıp randevu vermeleri ve randevusuna gelmeyen adayları bildirebilmeleri için gereken tüm araçları sağladık. Böylelikle işveren ve çalışan adayları arasında değersizleştirilmiş bir süreci en pratik yoldan düzenledik ve iki tarafı birbirine yaklaştırdık, aradaki buzları erittik. İşte bu yüzden de kısa sürede çok sevildik.
Yepyeni çözümümüz ile tanışın, genç ekibimizin desteğini hissedin ve iş arama, işe alım süreçlerinizin bambaşka bir deneyime dönüştüğünü bizimle tecrübe edin. 24 Saatte İş ile saatler içinde yeni işinizi veya yeni elemanınızı bulun.
İş bulmak için ne yapmalısın?
• 2 dakikada profil yarat: CV hazırlamana gerek olmadan sadece 2 dakikada profil yarat ve sana yakın iş ilanlarını anında incelemeye başla. 24 saat içerisinde cevap al.
• 1 Tıkla İstediğin İş İlanına Hemen Başvur: Part time, full time, dönemsel veya günlük sen ne istersen! Perakendeden, yeme-içmeye, lojistikten kuryeliğe, sanayiden çağrı merkezine, ofis işlerine binlerce seçenek ve yeni kariyer fırsatları Bonded 24 Saatte İş’te.
• 24 Saat İçinde Cevap Al: İstediğin işe başvurduktan sonra 24 saat içinde mutlaka cevap alacaksın. İşte yeni bir iş bulman bu kadar kolay!
• İşverenlerle Mesajlaş, Sorularını Sor: Garson, komi, barista, güvenlik görevlisi, kasiyer, satış temsilcisi, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, üretim personeli, aşçı, bulaşıkçı, bellboy, şoför, sekreter, muhasebe, kurye, depo elemanı, CNC, kaynakçı, tornacı, üretim elemanı, motorcu, call center personeli, temizlik elemanı, forklift sürücüsü, SRC belgeli sürücü, parttime, fulltime… ne iş ararsan 24 Saatte İş’te. Başvuruna olumlu cevap veren şirketlere bir tıkla ulaş ve mesaj at, iletişime geç, hemen işin olsun.Çalışan bulmak için ne yapmalısın?
• 2 dakikada İş İlanını Yarat: İlanını yarat ve başvurular yağsın! 24 Saatte İş ile doğru adayla karşılaşmak çok hızlı ve çok kolay.
• En Yakındaki, En Uygun Adayları Bul: Lokasyona göre filtrelenmiş adaylardan sana en uygunlarını seç ve hemen iletişime geç. Yeni elemanını saatler içinde bul.
• Sadece 24 Saat: Başvurular arasından dilediklerini seçebilir, iletişime geçebilir ve hemen görüşmeye davet edebilirsin.
• Hemen Mesajlaş, Sorularını Sor: Çalışan adayları / potansiyel yeni elemanın ile ilgili aklındaki soruları sormak için beklemene gerek yok. Seçtiğin adaylar ile anında, direkt iletişime geç ve bilgi al.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İŞSİZİM, ACİL İŞ ARIYORUM diyorsan Bonded 24 Saatte İş uygulamasını hemen indir, başvurduğun ilanlara 24 saatte cevap al ve yeni işini hızlı ve kolay bir şekilde bul!İŞVERENİM, ACİL ÇALIŞAN ARIYORUM veya ELEMAN ARIYORUM diyorsan 24 Saatte İş uygulamasını hemen indir, anında ilan yarat, en yakınındaki, en uygun adayları hemen bul!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İş bulmak için:
• CV Yok, Çok Kolay: CV hazırlamana gerek olmadan sadece 2 dakikada profil yarat ve sana yakın iş ilanlarını anında incelemeye başla. 24 saat içerisinde cevap al.
• 1 Tıkla İstediğin İş İlanına Hemen Başvur: İstediğin tüm ilanlara 1 tıkla başvur. Part time, full time, dönemsel veya günlük sen ne istersen! Bonded 24 Saatte İş istediğin işe hızlı ve kolay şekilde ulaşmanın pratik ve etkili yöntemi.
• 24 Saat İçinde Cevap Al: İş başvurularına cevap almamaktan sıkılmadın mı? Artık, istediğin işe başvurduktan sonra 24 saat içinde mutlaka cevap alacaksın. İşte yeni bir iş bulman bu kadar kolay!
• İşverenlerle Mesajlaş, Sorularını Sor: Garson, komi, barista, güvenlik görevlisi, kasiyer, satış temsilcisi, çağrı merkezi elemanı, müşteri temsilcisi, üretim personeli, aşçı, bulaşıkçı, bellboy, şoför, sekreter, muhasebe, kurye, depo elemanı, CNC, kaynakçı, tornacı, üretim elemanı, motorcu, call center personeli, temizlik elemanı, forklift sürücüsü, SRC belgeli sürücü, parttime, fulltime…ne iş ararsan 24 Saatte İş’te. Başvuruna olumlu cevap veren şirketlere bir tıkla ulaş ve mesaj at. İşte yeni bir iş bulmak bu kadar kolay!Çalışan bulmak için:
• Anında İş İlanını Yarat: İlanını yayınlamak ve en uygun adaylara ulaşmak saniyelerini alacak. İlanını yarat ve başvurular yağsın! 24 Saatte İş ile doğru adayla karşılaşmak çok hızlı ve çok kolay.
• En Yakındaki, En Uygun Adayları Bul: Lokasyona göre filtrelenmiş adaylardan sana en uygunlarını seç ve hemen iletişime geç.
• Sadece 24 Saat: Başvurular arasından dilediklerini seçebilir, iletişime geçebilir ve hemen görüşmeye davet edebilirsin.
• Hemen Mesajlaş, Sorularını Sor: Çalışan adayları / potansiyel yeni elemanın ile ilgili aklındaki soruları sormak için beklemene gerek yok. Seçtiğin adaylar ile anında, direkt iletişime geç ve bilgi al.Tam zamanlı, yarı zamanlı, mevsimsel ya da dönemsel iş arıyorsan İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Gaziantep, Mersin, Muğla, Antalya, Çeşme, Bodrum, Bursa ve diğer illerde onbinlerce iş ilanı bulunan 24 Saatte İş tam sana göre! Üstelik başvurduğun ilanlara 24 saatte cevap garantisi var! 1 dakikada profilini yarat hemen başvur, işini bul ve yeni kariyer yolculuğunda para kazanmaya başla. İyi bir kariyer 24 Saatte İş’te başlar.Çalışan arıyorsan, eleman arıyorsan sana uygun milyonlarca eleman 24 Saatte İş’te! Elemanlar arasında sana en yakındaki ve deneyimi, eğitimi ve özellikleri en uygun adaylara hemen ulaş. Uygulama üzerinden çalışan adaylarıyla tanış, eleman ararken zaman kaybından kurtul! Hemen ilan aç, elemanını bul.Çalışan adayı isen,
En prestijli markalarda kariyerinde yeni bir başlangıç yapmak ister misin? Aradığın markalar 24 Saatte İş’te! Hemen başvur yeni bir işin olsun.Şirket yöneticisi isen,
Senin markan da sektörün en iyileriyle aynı platformda ilan olsun ister misin? 24 Saatte İş, Türkiye’nin en büyük markalarıyla çalışıyor. Perakendeden, restoranlara, otellerden, cafe, bar, sanayi, üretime birçok marka ile markanı ve ilanını günde 10.000 ’lerce kişinin görmesini sağlayabilirsin. Tek yapman gereken
24 Saatte İş’i indirmek ve ilanını vermek. Perakende - mağazacılıktan, yeme-içme sektörü ve çağrı merkezine, satış-pazarlamadan idari pozisyonlara, üretime, kurye ve lojistik sektörüne prestijli şirketler ve deneyimli adaylar 24 Saatte İş’te!

bottom of page