BondedX nedir?

BondedX, Bonded 24 Saatte İş uygulamasının yeni platformu. BondedX adayların iş arama sürecini daha özgür hale getirmek için oluşturuldu.

BondedX’i anlatmadan önce sana birkaç soru soracağız.

  • İş başvurusu yapmaktan sıkıldın mı?
  • Başvurularına geri dönüş alamamak canına mı yetti?
  • Ya da “başvurun için teşekkürler, biz sana en kısa zamanda döneceğiz” cümlesini artık literatürden kaldırmak istiyor musun?

Cevabın koca bir “EVET” ise sana güzel haberlerimiz var. İş bulma sürecinin zorlaştığı bu dönemde sizin için ne yapabiliriz dedik ve yeni bir platform yarattık.  Adını da BondedX koyduk.

Peki nedir bu BondedX ?

BondedX tamamen adaylar için oluşturulmuş bir platform. Aramızda kalsın ama dünyada eşi benzeri yok:) BondedX ile; 

  • ilanlara başvuru yapmana gerek yok, 
  • onlarca başvuru arasında zaman kaybetmene gerek yok, 
  • cevapsız mesajlar, sana geri döneceğim cümleleri HİÇ YOK! 

Yüksek maaşlı işlere ulaşabileceğin, yan hakların olduğu, sana en uygun ve en yakın işlere 3 dakika içinde ulaşabiliyorsun. Ve arada aracı olmadan kendi iş görüşmeni kendin ayarlıyorsun.

BondedX’e giriş yaptığında karşına “İŞ GÖRÜŞMENİ SEN AYARLA” diye bir buton çıkıyor. Sonrası sana kalmış. Hangi pozisyonda iş arıyorsan o pozisyondaki ilan kartlarına bakabilir, ilanları inceleyebilir ve sana uygun olduğunu düşündüğün ilan için görüşmeni ayarlayabilirsin.

Görüşmeni ayarla butonuna tıkladıktan sonra ise sana birkaç soru soruyoruz. Soruların cevapları seçtiğin şirket için uygunsa direkt şirketin takviminden istediğin gün ve saati seçip iş görüşmeni ayarlayabilirsin.

Ve tüm bu süreç sadece 3 dakika sürüyor! İnanılmaz değil mi?

Hadi hemen BondedX üyesi ol.

İş arama iş bul!