Bugün kullancılarımızın sorularını cevaplıyoruz

Bonded 24 Saatte İş profilimdeki yıldızlar nasıl belirleniyor? Peki bu yıldız iş bulma sürecimi nasıl etkiliyor?

iş ilanlarının doğru adresi; Bonded 24 Saatte İş

Uygulamada bulunan yıldızlar, adayların profillerinin doluluk oranına göre veya adayların iş randevularına gidip gitmemelerine göre belirleniyor. Örneğin; bir aday şirketten gelen randevuyu onayladı ve ona rağmen iş görüşmesine gitmedi. Bundan dolayı adayın puanı düşüyor. Ya da aday profilini istenilen ölçüde doldurmadığında da adayın uygulamadaki puanı düşüyor. Yine bir örnek vermek gerekirse, adaylar profillerine deneyimlerini girmediğinde bu adayın iş bulma sürecini yavaşlatıyor.

Şirketler aday hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorlar. Dolayısı ile deneyiminiz varsa deneyimlerinizi mutlaka girin. Yoksa da “hakkında” kısmına kendinizi anlatan bir yazı yazınız: )

İş bulma sürecinde ki bir diğer önemli etmen ise profil fotoğrafı. Alt tarafı bir fotoğraf ne kadar önemli olabilir ki diye düşünülebilir ama fotoğraf ilk izlenim açısından çok önemli.

Şirketlerin kafasında ki soru ise “ İlan açmak için para ödüyorum gerçekten personel bulabilecekmiyim ? ”

Bonded 24 Saatte İş uygulamasının ilan paketleri, sağladığı şartlara göre cep yakmayan fiyatlarda! İş arama ve eleman bulma sürecinde şirketlerin ve adaylar arasında bir köprü olmaya çalışıyoruz. Adayların beklentilerini öğreniyor, şirketlerin süreçlerine optimize ediyoruz. Eğer bir şirket uygulamadan istediği verimi alamazsa her zaman ulaşabilecekleri operasyon ekibimiz devreye giriyor ve şirketin iş ilanını adaylara duyuruyor. Böylece hem adaylar şirketin ilanı hakkında bilgi sahibi oluyor hem de şirketler aradığı elemana daha hızlı kavuşabiliyor.

Biz sadece şirketin aradığı personeli bulmasını değil, onunla uzun vadede devam edecek bir ekip arkadaşı bulmasını sağlayamaya çalışıyoruz.

5 yıldır binlerce iş arayan adayı ve işvereni bir araya getirerek istihdama destek olduk. Bu konuda Bonded 24 Saatte İş’e, bize güvenebilirsiniz.

Her geçen gün eleman ve iş bulma süreçlerini daha da hızlandırmak için çalışıyoruz. İlanlarınızı bekliyoruz!!!!

🙂