Kadın Ustalar ile Covid-19 Süresinde de Yanındayız!

“İşin cinsiyeti olmaz ustası olur” sloganıyla kadınların meslek edinmesine destek olan ve sonrasında işe yerleştirilmesini sağlayan Kadın Ustalar ile uzun süredir bir iş birlikteliğimiz var. Covid-19 sürecinde Kadın Ustalar ile yaptığımız iş birlikteliğini yeni bir boyuta taşıyarak binlerce kadına umut olmayı hedefliyoruz. 

Yaptığımız iş birlikteliği meyvelerini vermeye başladı bile! 

Covid-19 nedeniyle iş tanımlarının değiştiği bir dönemdeyiz. Özellikle e-ticaret ve eve servis veren firmalarda işlerin artması nedeniyle yeni talepler oluştu. Kadın Ustalar’ın bu alandaki çalışmalarına 24 Saatte İş olarak destek olduk ve hep beraber onlarca kadının iş bulmalarını sağladık.

Bu süreçte onlarca kadın aday işlerine yerleşti ve ekonomiye katkıda bulunmaya başladı bile! İşlerine yerleşen her bir kadın bizim için çok büyük bir mutluluk sebebi. Kadının gücüne, yaptığı işin en iyisini yapabilme çabasına, özenine ve inancına hep inandık ve bunu başlangıçtan beri çok önemsedik ve destek için buradayız! 

Eğer sen de bu projeye dahil olmak ve Kadın Ustalar’ın büyüyen ailesine katılmak istersen 24 Saatte İş’teki ilanlarına başvurabilirsin. Biz ise yardım için her zaman buradayız. Yola çıktığımız ilk günden beri ve her zaman yanındayız! dev@24saatteis.com mail adresinden ya da 0850 840 5748 numaralı telefondan bize dilediğin zaman ulaşabilirsin. 

Kadın Ustalar Hakkında:

Kadın Ustalar, Türkiye genelinde ki kadınlara farklı iş kollarında önce eğitim ardından da iş imkanı sağlayan bir girişim.

Kadın istihdamını arttırabilmek, her yaştaki kadının kendi ayakları üzerinde durmasını sağlamak için ortaya çıkan bu girişim “işin cinsiyeti olmaz ustası olur” diyerek binlerce kadının iş bulmasına yardımcı oldu. Kadınları oto tamircilikten moto kuryeye kadar onlarca alanda eğiten ve onlara sıfırdan kariyer inşa etmeyi hedefleyen Kadın Ustalar her geçen gün ailesini büyütmeye devam ediyor.