Ücretsiz İş İlanlarını 24 Saatte İş’te Verebilirsin!

Sürekli olarak bir çalışan ihtiyacın varsa ve dünden bugüne ekibinden birileri gidince kabus gibi bir güne uyanıyorsan 24 Saatte İş uygulaması tam sana göre! İşinin yoğunluğundan dolayı uzun uzun CV inceleme fırsatı olmayanlar için de çok pratik bir uygulama.

Çünkü 1 dakika içinde ücretsiz iş ilanını oluşturabilirsin. Dikkat etmen gereken sadece birkaç ipucu var!

1- Biraz daha fazla vaktini ayırıp daha detaylı bir şekilde şartları ve nasıl birini aradığını yazarak doğru adayların başvurma olasılığını arttırabilirsin. Ücretsiz eleman ilanını verdikten sonra adayların başvuruları gelmeye başlayacak.

2- Bu süreçte sen ne kadar hızlı dönüş yaparsan süreç o kadar iyi ve hızlı işleyecek. Beğendiğin adayları 24 Saat içerisinde kısa listeye alman çok önemli. Eğer 24 Saat içerisinde ilana gelen başvurulara bakmazsan senin için ideal bir adayı bir daha görmemek üzere kaçırabilirsin.

3- Kısa listeye eklediğin adaylar ile hızlı bir şekilde iletişim kurup görüşmeye çağırırsan süreç kısalacak ve adayın başka bir yerde iş bulma olasılığı düşecek. O yüzden vakit kaybetmeden bir görüşme organize etmekte büyük fayda var. 24 Saatte İş ile, hızlanan hayata ve dijitalleşen koşullara adapte olmak, personel bulma süreçlerini pratikleştirmek yaşamını çok kolaylaştıracak.

24 Saatte İş’I kullanmanı ve giderek büyüyen ailemizin bir parçası olmanı çok istiyoruz. Eğer hala telefonuna uygulamayı yüklemediysen, yüklemek için tık tık! ?