24 Saatte İş Sözlüğü

24 Saatte İş kullanıcıları için 24 Saatte İş Sözlüğü hazırladık 🙂 Artık uygulama içindeki tüm terimlere hakim olabilir ve sistemi daha verimli kullanabilirsiniz 🙂

24 Saatte İş Sözlüğü
location-pin-connectsafely-37 – Gauss-Friends.org

Lokasyon Bazlı :

Uygulama çalışan adaylarına yakındaki ilanları gösteriyor, böylece işveren de yakınındaki adayların başvurularını alıyor.

Puzzle Matching icon in Color Style

Eşleşme Skoru:

Gelişmiş yapay zekâ algoritmaları ile işverenin ilanı herkese değil, aranan özelliklerle uyumlu olan adaylarla eşleştiriliyor. Yapay zekayı ve işlediğimiz veriyi kullanarak yarattığımız algoritma ile şirketlere sunulan “eşleşme skoru” gelen başvuruları incelerken zaman kazanmayı sağlıyor. Bunun ötesinde her adayın profilindeki ‘aday puanı’ da o adayın ciddiyetini ve sorumluluk bilincini yansıtıyor.

Randevu Sistemi:

Şirketler uygulamaya entegre randevu sistemi ile adaylara istediği saat ve günde randevu verebiliyor. Adaylarla iletişime geçilen mesajlaşma kutusunda “randevu ver” butonunu kullanarak şirketler adayları 1 tıkla iş görüşmesine çağırabiliyor.

Red star icon - Free red star icons

Kısa liste:

Bir aday ilanına başvuru yaptıktan sonra şirketin 24 saatlik sayacı geri sayıma başlıyor. Şirket ilanına uygun olan adayları kısa listeye eklemezse 24 saatin sonunda adayın başvurusu sistemden siliniyor.

Gökkuşağı Pendik Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi - İletişim

Mobil Odaklı:

İşveren hareket halindeyken bile kolayca aradığı elemana ulaşabiliyor, adaylar da tek tıkla aradıkları ilana başvurabiliyor.

Star Rating Icon #33877 - Free Icons Library

Aday Puanlama:

Şirketler adaylara puan verebiliyor. Eğer bir aday randevusunu onaylayıp randevusuna gitmezse şirket adayın puanı düşürebiliyor. Böylelikle adayların puanları sistemde düşüyor ve uygulama içi hareketleri kısıtlanıyor.

Free Rocket Icon, Symbol. Download in PNG, SVG format.

Bildirim / SMS:

Şirketlerin ilanına müdahale ediyoruz! Eğer bir şirket bildirim destekli paketlerimizden aldıysa ilanını boostluyoruz! Bildirim ve sms destekleri ile ilana uygun minimum 2000 kişilik konsantre bir aday grubuna ilanınızın reklamını yapıyor ve direkt başvuru yapmalarını sağlıyoruz.

Ücretsiz Alarm clock icon (PSD) PSD dosyaları, vektörler ve grafikler

24 Saat Sınırlaması:

İşverenin verdiği ilana gelen başvurular 24 saat içinde kısa listeye alınmazlarsa kayboluyor. Adaylara başvurunun başarısız olduğu bildirimi gidiyor. Kısa listeye alınan adaylar ile süresiz ulaşılabilecek bir aday havuzu oluşuyor.

Success Green Check Mark icon PNG and SVG Vector Free Download

Sıkı Moderasyon:

Sisteme kaydolan tüm şirketler hem otomatik güvenlik algoritmalarından hem de moderasyon ekibinin kontrolünden geçer.

ContKing

En Hızlı Platform:

İlk iş ilanını oluşturmak 5 dakika!

İlk başvuru 28 dakika!

Ortalama işe alım süresi 38 saat!

Two way communication - Free people icons

Hızlı İletişim:

Firmalar ilanlarını onay süresi olmadan kolayca yayınlayabiliyor, sirkülasyonun çok olduğu sektörlerdeki adaylara hızla ulaşıp anında iletişime geçebiliyor.

Teenagers - Free people icons

Genç:

Sistemin %92’si 35 yaş altından oluşuyor! Yeni jenerasyona ulaşmak için tek tık yeterli!

Mavi ve Gri Yaka Odaklı:

Türkiye’de iş gücünün %75’ini mavi veya gri yaka çalışanlar oluşturuyor. 24 Saatte İş de yeme-içme, perakende, imalat, turizm, lojistik gibi sektörleri hedef alıyor.

File:Circle-icons-computer.svg - Wikimedia Commons

Web Arayüzü:

Kurumsal şirketler özel paket ve aboneliklerle sistemi web üzerinden kullanabiliyor. Birçok farklı özellik ve kurumsal destekle devamlı aday ihtiyacı olan işverenler ihtiyaçlarını kolayca karşılayıp yönetebiliyor .